استاندار خراسان رضوی با تأکید بر ابلاغ حکم ستاد ویژه تدابیر اقتصادی به استان گفت: ستاد ویژه تدبیر اقتصادی با اجماع حرکت می‌کند.به گزارش اقتصاد آسیا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان ادامه داد: مهم‌ترین وظیفه ما در این مقطع […]

استاندار خراسان رضوی با تأکید بر ابلاغ حکم ستاد ویژه تدابیر اقتصادی به استان گفت: ستاد ویژه تدبیر اقتصادی با اجماع حرکت می‌کند.
به گزارش اقتصاد آسیا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی استان ادامه داد: مهم‌ترین وظیفه ما در این مقطع عمران و آبادانی استان است.
رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز در این جلسه بر شکستن دیوار ستبر تمرکز قدرت با ابلاغ حکم ستاد تدابیر ویژه اقتصادی تأکید کرد و گفت: از دیدگاه بخش خصوصی این حکم یک اقدام ویژه و تاثیرگذار است و توفیق در این عمل می‌تواند به توسعه آن در کشور بیانجامد.
غلامحسین شافعی به دو اقدام عملی در راستای فرمایش رهبری در اجرای قانون فضای کسب و کار اشاره کرد و افزود: ایجاد پنجره واحد شروع کسب و کار از سوی وزیر اقتصاد و راه‌‌اندازی دادگاه‌های تجاری در آینده نزدیک نویدبخش حرکت‌‌های تازه خواهد بود.
وی مجلس را مبدأ حرکت‌های تعیین کننده دانست و یادآور شد: همکاری موثر بین مجلس و بخش خصوصی می‌تواند سرآغاز اقدامات خوبی در آینده باشد.