به گزارش اقتصادآسیا، حسین خدادوست در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص معاملات صورت گرفته در بورس دو استان خراسان رضوی و شمالی در شهریور ماه، اظهار کرد: در شهریور ماه سال ۹۹ یک میلیون و ۸۹۱ هزار سهم به ارزش ۳۲ هزار و ۲۱۳ میلیارد ریال در بورس دو استان خراسان رضوی و شمالی معامله […]

به گزارش اقتصادآسیا، حسین خدادوست در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص معاملات صورت گرفته در بورس دو استان خراسان رضوی و شمالی در شهریور ماه، اظهار کرد: در شهریور ماه سال ۹۹ یک میلیون و ۸۹۱ هزار سهم به ارزش ۳۲ هزار و ۲۱۳ میلیارد ریال در بورس دو استان خراسان رضوی و شمالی معامله شد.

مدیر بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و شمالی از کاهش معاملات بازار سرمایه در استان‌های خراسان رضوی و شمالی خبر داد.

وی افزود: متوسط ارزش خرید و فروش روزانه سهم در این بورس یک میلیون و ۵۳۳ هزار و ۹۴۱ میلیون ریال بود. تعداد شرکت‌های استانی فعال در بورس نیز در شهریور ماه ۱۳ شرکت و ارزش بازاری آن‌ ۷۰۰ هزار و ۷۶۲ میلیارد ریال بوده است.

مدیر بورس اوراق بهادار خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: شاخص کل قیمت سهام در بورس اوراق بهادار این استان‌ها در شهریور ماه یک میلیون و ۵۹۵ هزار و ۱۶۰ واحد بوده و کارگزاری‌های استان‌های خراسان شمالی و رضوی در بورس اوراق بهادار طی مرداد ماه ۱۶۳ ایستگاه معاملاتی داشتند.

خدادوست در خصوص آمار سه ماهه معاملات بورس در دو استان خراسان رضوی و شمالی عنوان کرد: در سه ماهه دوم امسال ۵ میلیون و ۸۲۰ هزار سهم به ارزش ۱۲۹ هزار و ۵۹۹ میلیارد ریال در بورس دو استان خراسان رضوی و شمالی معامله شد.

وی ادامه داد: متوسط ارزش خرید و فروش روزانه سهم در این بورس ۲ میلیون و ۲۴ هزار و ۹۸۲ میلیون ریال بود. شاخص کل قیمت سهام در بورس اوراق بهادار این استان‌ها در سه ماهه دوم یک میلیون و ۵۹۵ هزار و ۱۶۰ واحد بوده است. همچنین در این مدت ۸ ساعت دوره آموزشی برای ۲۲۳ نفر برگزار شده است.